Důležité informace

 

Pro informace o možnosti odpočtu DPH volejte 800 120 800.

Dostupnost vozu si prosím ověřte u našeho obchodníka na 800 120 800. AUTOHITY vykonává zprostředkovatelskou činnost pro více věřitelů.

AUTOHITY si vyhrazuje právo uzavření všech smluvních vztahů písemně. Nejedná se o závaznou nabídku ve smyslu § 1732 občanského zákoníku.

Cena nezahrnuje doplňkové zákaznické služby.

Údaj o stavu tachometru vozidla odpovídá údaji zobrazenému na tachometru vozidla v kilometrech. Přestože AUTOHITY provedla kontrolu např. na www.cebia.cz, www.kontrolatachometru.cz a www.zkontrolujsiauto.cz, není v praktických možnostech prodejců zabývajících se prodejem ojetých vozidel se stoprocentní jistotou zjistit, zda stav tachometru odpovídá skutečnému nájezdu vozidla, a nelze tedy zcela vyloučit, že údaj o stavu tachometru neodpovídá skutečnému nájezdu vozidla. Je-li v této informaci pro spotřebitele uvedeno, že byl ke staršímu datu zjištěn vyšší než aktuální stav tachometru, pak lze předpokládat, že bylo do tachometru zasaženo a údaj na tachometru skutečnému nájezdu vozidla neodpovídá.

Akční ceny platí na vybrané finanční produkty u vybraných společností. Sleva je vyčíslením rozdílu mezi původní cenou v hotovosti a aktuální cenou v hotovosti.

Výsledná částka v kalkulačce splátek je pouze orientační, není závazná a platí pro úvěry poskytované podnikatelům. Konečná výše úvěru je závislá na bonitě klienta, stáří a ceně kupovaného vozidla, zabezpečení vozidla, dokladovosti. Výše splátky se liší u jednotlivých společností v závislosti na jimi stanovených podmínkách.

Slevy a akce nelze kombinovat a sčítat.

AUTOHITY si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu www stránek www.AUTOHITY.cz (.eu, .com). AUTOHITY neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu www stránek AUTOHITY. Celková aktualizace databáze vozidel se provádí průběžně. AUTOHITY neručí za aktuálnost nabídky vozidel na internetu. Na dostupnost jednotlivých vozidel se informujte zdarma na infolince 800 120 800 nebo se nás zeptejte prostřednictvím elektronického formuláře u karty vozidla.

Back to top