Financování

ÚVĚR

Volejte 599 526 811

Autobazar Ostrava AUTOHITY poskytuje svým klientům nejen leasing, zpětný leasing , ale také úvěry od profesionálů. Na náš široký sortiment ojetých a zánovních vozů poskytujeme výhodné úvěry prostřednictvím významných finančních společností jako jsou Moneta, Essox, Home Credit a sAutoleasing.

Úvěr se často stává optimálním řešením pro zákazníky, kteří si chtějí pořídit vlastní vůz, ale momentálně nemají volnou finanční hotovost, proto je zde k dispozici možnost klasického úvěru . Vyřízení úvěru v autobazaru Autohity není nijak složitá záležitost. K posouzení vaší žádosti je nutné předložit osobní doklady, OP a ŘP. K nutným dokladům pro vyřízení úvěru patří také živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku, který nesmí být starší 1 roku a osvědčení o DIČ. Pokud na vás není pevná telefonní linka, mějte u sebe fakturu za paušální mobilní telefon a výpis z bankovního účtu. Velkou výhodou úvěrů je bezesporu nezatížení vozu DPH. Samozřejmě je velmi příjemné, že při této formě financování se zakoupený vůz okamžitě dostává do vašeho osobního vlastnictví nikoli jako u leasingu až po zaplacení všech splátek
Podmínky úvěru

A za jakých podmínek si tedy můžete sjednat rychlý úvěr prostřednictvím autobazaru Autohity? Podmínky úvěru jsou nastaveny takto:

Přímá platba od 0 %, doporučujeme však 10% z ceny vozu. Výše financované částky je možná od 20 000 Kč a doba splácení je stanovena dle roku výroby a typu vozu až 96 měsíců což vám zaručí nejnižší možné splátky. Nabízíme vám také možnost předčasného ukončení úvěru.

Svěřte se do péče profesionálům a nebojte se přijít k nám se svým přáním. Všechny žádosti posoudíme a budeme se snažit najít pro vás optimální řešení.

ZPĚTNÝ ÚVĚR

Volejte 599 526 811

Potřebujete peníze a vlastníte automobil? V tomto případě vám nabízíme jedno z možných řešení v podobě zpětného úvěru automobilu.

Společnost Autohity nabízí zpětný úvěr vozidel od stabilních finančních společností Moneta, Essox, Home Credit a sAutoleasing.

Zpětný úvěr automobilu je poměrně nový finanční produkt, který začíná být na našem trhu hojně využíván díky své výhodnosti pro majitele automobilu a velké dostupnosti pro mnoho zákazníků.

Zpětný úvěr automobilu vám zajistí okamžité uvolnění potřebné finanční hotovosti z vašeho majetku. V tomto případě z vašeho vozu a přináší podstatnou výhodu v podobě nepřetržitého užívání vozu.

Zpětný úvěr automobilu funguje na jednoduchém principu. Majitel automobilu prodá svůj vůz úvěrové společnosti a následně je mu automobil pronajat prostřednictvím úvěrového nájmu. Po zaplacení všech splátek je vůz opět přepsán na původního majitele, čili na vás.
Vyřízení zpětného úvěru

Vyřízení zpětného úvěru automobilu je jednoduché, rychlé a efektní. Stačí přinést níže uvedené dokumenty a během několika desítek minut je vaše žádost posouzena a vyřízena. V autobazaru Autohity provedeme srovnání ceny vozu s ceníkem IBS a po podpisu úvěrové smlouvy vám ihned vyplatíme požadovanou výši financované částky úvěru. Stáří vozu stanovujeme od roku 2001 včetně. K vyřízení potřebných formalit je zapotřebí OP, ŘP a velký technický průkaz k vozidlu. K nutným dokladům pro vyřízení zpětného úvěru patří také živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku, který nesmí být starší 1 roku a osvědčení o DIČ. Pokud na vás není pevná telefonní linka, mějte u sebe fakturu za paušální mobilní telefon a výpis z bankovního účtu. Zaměstnanci společnosti Autohity jsou orientovaní na zákazníka, proto přistupují ke svým klientům individuálně, a také tak posuzují každou vaši žádost o zpětný úvěr automobilu. Proto neváhejte a obraťte se na Autobazar Ostrava AUTOHITY.

LEASING

Volejte 599 526 811

V autobazaru Autohity vám nabízíme také variantu rychlého leasingu na koupi vašeho ojetého automobilu. Leasing se stává stále oblíbenějším finančním produktem dneška. Jedná se vlastně o druh pronájmu leasingové společnosti. Přináší značnou výhodu v podobě rychlého vyřízení vašeho požadavku. V Autohity nepotřebujete žádného ručitele, požadujeme pouze potvrzení výše vašeho příjmu. Prostřednictvím těchto výhod se leasing stává dostupnějším pro větší množství žadatelů.
Zpětný leasing

Pokud vlastníte automobil jak ojetý, tak nový a potřebujete volnou finanční hotovost v autobazaru Autohity vám nabízíme využít možnosti zpětného leasingu. Tato varianta zafinancování vašeho vozu se může stát optimálním řešením a možností jak dále bez omezení užívat váš automobil a volné finanční prostředky použít na aktuální potřeby. Princip zpětného leasingu je velice jednoduchý. Vy prodáte svůj vůz leasingové společnosti na základě smlouvy o leasingovém nájmu. Dohodnete si počet splátek a na základě splátkového kalendáře vůz zaplatíte ve splátkách. Po zaplacení poslední splátky je vůz opět přepsán na majitele vozu. Autocentrum Autohity vám nabízí zpětný leasing za těchto podmínek:

Pro tento způsob financování lze použít osobní vozy s odpočtem DPH od roku výroby 2008 a užitkové vozy s odpočtem DPH od roku výroby 2008. Akontace je stanovena dle stáří a typu vozu od 0% / doporučená 10%. Velkou výhodou je zkrácení minimální doby leasingu na 54 měsíců. Pojištění na cenu bez DPH což se rovná nižší splátce.

K vyřízení potřebných formalit je zapotřebí OP, ŘP a velký technický průkaz k vozidlu. K nutným dokladům patří také živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku, který nesmí být starší 1 roku a osvědčení o DIČ. Pokud na vás není pevná telefonní linka, mějte u sebe fakturu za paušální mobilní telefon a výpis z bankovního účtu. Garantujeme individuální přístup k posouzení každé vaši žádosti. Přijďte a přesvědčte se sami.

Back to top